7 kişi bu sayfayı ziyaret etti Firma Sorumlusu Ezel Halı Yıkama

Bu Firmayı Favorilere Ekle Favorilere Eklendi

Alleben Mah. 39. Sok. 16 Incilikaya, Sahinbey, Gaziantep Şahinbey / Gaziantep

Firma Hakkında

En iyi ve en kaliteli halı temizleme hizmetlerini sunan Ezel Halı Yıkama, halı yıkama sektöründe uzunca bir geçmişe sahiptir. Güvenilir, kaliteli ve hızlı hizmetiyle sektöre yön vermeyi sürdüren Ezel Halı Yıkama sayesinde halılarınız kapsamlı temizlik işleminden geçer. Ezel Halı Yıkama olarak temel önceliğimiz hem müşterilerimizin hem de çalışanlarımızın sağlığı ve güvenliğidir. Bu nedenle halı temizleme ve yıkama uygulamalarının hepsini, prosedürlere uygun bir biçimde tamamlıyoruz. Profesyonel çalışanlarımızla beraber, işletmelerin ve ailelerin güvenli, temiz ve hijyenik kalmalarını destekliyoruz. Halılarınızın gereksinim duyduğu yıkama yöntemlerini ve tekniklerini kullanıyor, derinlemesine temizlik vadediyoruz. Ezel Halı Yıkama, uygun fiyatlı halı temizliği ve yıkama hizmetiyle de bütçenize destek olur. En iyi ve en hesaplı hizmetlerimizle sizin için buradayız!

Diğer Hizmetlerimiz

  • 0.00
  • Ortalama
Hizmet “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin vermiş olduğu puanların ortalaması”
0.00
Kalite “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin aldığı hizmet kalitesi için vermiş olduğu puanların ortalaması”
0.00
Fiyat “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin hizmetlerine karşılık fiyat değerlendirmesi için vermiş olduğu puanların ortalaması”
0.00

Yorum Ekle

E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacak !!!
Hizmet “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Kalite “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Fiyat “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Adınız:
E-Posta Adresi:
Yorumunuz
 
7 kişi bu sayfayı ziyaret etti Firma Sorumlusu Ezel Halı Yıkama