1 kişi bu sayfayı ziyaret etti Firma Sorumlusu Emre Halı Yıkama

Bu Firmayı Favorilere Ekle Favorilere Eklendi

Deniz Mah. 39. Sok. 16/A Sahinbey, Gaziantep Şahinbey / Gaziantep

Firma Hakkında

Kişiye özel halı temizliğinin en iyi adresi olan firmamız, piyasanın önde gelen isimleri arasındadır. Halı yıkama ve temizlik servislerimiz ile müşterilerimiz için yüksek memnuniyet garantisi sunuyoruz. En gelişmiş ekipmanlar ve en iyi deterjanlarımız ile halı temizliğinde harikalar yaratıyoruz. Emre Halı & Oto Yıkama, iç mekanlarınızın değerli kilim ve halıları için üstün bir temizlik servisi sağlıyor. Şirketimizdeki tüm ekip arkadaşlarımız işinin ehli, sektörde uzun yıllardır aktif olarak çalışan kişilerdir. Hem ekibimiz hem de teknolojik yöntemlerimizin katkısıyla, halılarınızın kusursuz şekilde temizlenmesini mümkün kılıyoruz. Uyguladığımız metotlar sonucunda halılarınız daha parlak, temiz ve hijyenik oluyor. Emre Halı & Oto Yıkama olarak kullandığımız halı solüsyon ve şampuanlar, asla halılarınızı yıpratmıyor ve aksine halılarınızın ömrüne katkı sağlıyor.

Diğer Hizmetlerimiz

  • 0.00
  • Ortalama
Hizmet “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin vermiş olduğu puanların ortalaması”
0.00
Kalite “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin aldığı hizmet kalitesi için vermiş olduğu puanların ortalaması”
0.00
Fiyat “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin hizmetlerine karşılık fiyat değerlendirmesi için vermiş olduğu puanların ortalaması”
0.00

Yorum Ekle

E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacak !!!
Hizmet “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Kalite “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Fiyat “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Adınız:
E-Posta Adresi:
Yorumunuz
 
1 kişi bu sayfayı ziyaret etti Firma Sorumlusu Emre Halı Yıkama