0 kişi bu sayfayı ziyaret etti Firma Sorumlusu Çiçek Halı Yıkama

Bu Firmayı Favorilere Ekle Favorilere Eklendi

Deniz Mah. 83040 Sok. Sahinbey, Gaziantep Şahinbey / Gaziantep

Firma Hakkında

Profesyonel halı temizliği ve yıkama uygulamalarında tecrübeliyiz. Çiçek Halı Yıkama olarak, halınızın temizliği söz konusu olduğunda en iyi hizmeti sağlayacağımızdan emin olabilirsiniz. Halı yıkama işlemlerimizde tamamen organik içerikli halı deterjanları ve gelişmiş özellikli makineler tercih ediyoruz. Ticari halı, ofis halısı ve konut halısı gibi bütün modeldeki halı ve kilim türlerini derinlemesine temizleme gücüne sahibiz. İşinin ehli personellerimiz, halınızın gereksinim duyduğu yöntemi belirler ve temizlik adımlarını eksiksiz biçimde uygular. Çiçek Halı Yıkama, üstün kaliteli hizmet sağlama kapasitesi ile halılarınızın şık, pürüzsüz, temiz ve lekesiz kalmasını sağlar. Beklentilerinize en iyi şekilde cevap verebilen Çiçek Halı Yıkama, yüksek performansı ve hızlı servisi dışında, ekonomik fiyat politikasıyla da sizi memnun edebilir.

Diğer Hizmetlerimiz

  • 0,00
  • Ortalama
Hizmet “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin vermiş olduğu puanların ortalaması”
0,00
Kalite “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin aldığı hizmet kalitesi için vermiş olduğu puanların ortalaması”
0,00
Fiyat “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin hizmetlerine karşılık fiyat değerlendirmesi için vermiş olduğu puanların ortalaması”
0,00

Yorum Ekle

E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacak !!!
Hizmet “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Kalite “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Fiyat “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Adınız:
E-Posta Adresi:
Yorumunuz
 
0 kişi bu sayfayı ziyaret etti Firma Sorumlusu Çiçek Halı Yıkama