Halı Yıkama Bul

Yiğit Halı Yıkama

  • phone Tel: 216 710 33 16
  • web Site: www.yigittemizlik.com* HALILARINIZ ÖZEL MAİNELER İLE HALINIZIN TÜRÜNE VE İPLİK ÇEŞİDİNE GÖRE YIKANMAKTADIR. BU ŞEKİLDE HALILARINIZ İLK GÜNKÜ PARLAKLIĞINI, CANLILIĞINI VE ÖMRÜNÜ KORUR. HALILARINIZIN TEMİZLİĞİNİ YAPARKEN KESİNLİKLE UCUZ MALZEMELER KULLANILMAMAKTADIR.
* SONRASINDA BUHAR ODASINDA HALILARDAKİ MAYTLAR ARINDIRILIR BU İŞLEM BUHAR VERİLEREK VE GÜÇLÜ VAKUMA SAHİP EKİPMANLARIMIZLA 3 SAAT YAPILIR.


Yiğit Halı Yıkama Konum Bilgisi

Yiğit Halı Yıkama İçin Müşteri Yorumları

account_circle
mode_edit
commentGönder


Şile İlçesinde Bulunan Diğer Firmalar:
TÜRKİYE'deki halı yıkama firmalarını ve terarikçi firmaları il ve ilçelere göre sıralayabilir, (halı yıkama firmaları ve tedarikçi firmaları) istanbul (asya) şehrinde halı yıkama firmalarını, ilçelere göre sıralayabilir, (istanbul (asya) ilindeki halı yıkama firmaları) Şile bölgesinde halı yıkama firmalarını, (Şile ilçesindeki halı yıkama firmaları) firma adreslerini, firma adres haritar bilgileri, firma telefon - faks numaralarını, firma eposta adreslerini, firma galerilerini, firma bilgilerini, firma tanıtımlarını, firma yorumlarını okuyabilir, firmalara yorum yapabilirsiniz firma kampanyalarını takip edebilir ve kampanyalardan yararlanabilirsiniz.