Halı Yıkama Bul

Sefa Halı Yıkama

  • phone Tel: 212 02125486638* HALILARINIZ ÖZEL MAİNELER İLE HALINIZIN TÜRÜNE VE İPLİK ÇEŞİDİNE GÖRE YIKANMAKTADIR. BU ŞEKİLDE HALILARINIZ İLK GÜNKÜ PARLAKLIĞINI, CANLILIĞINI VE ÖMRÜNÜ KORUR. HALILARINIZIN TEMİZLİĞİNİ YAPARKEN KESİNLİKLE UCUZ MALZEMELER KULLANILMAMAKTADIR.
* SONRASINDA BUHAR ODASINDA HALILARDAKİ MAYTLAR ARINDIRILIR BU İŞLEM BUHAR VERİLEREK VE GÜÇLÜ VAKUMA SAHİP EKİPMANLARIMIZLA 3 SAAT YAPILIR.


Sefa Halı Yıkama Konum Bilgisi

Sefa Halı Yıkama İçin Müşteri Yorumları

account_circle
mode_edit
commentGönder


Küçükçekmece İlçesinde Bulunan Diğer Firmalar:
TÜRKİYE'deki halı yıkama firmalarını ve terarikçi firmaları il ve ilçelere göre sıralayabilir, (halı yıkama firmaları ve tedarikçi firmaları) istanbul (avr) şehrinde halı yıkama firmalarını, ilçelere göre sıralayabilir, (istanbul (avr) ilindeki halı yıkama firmaları) Küçükçekmece bölgesinde halı yıkama firmalarını, (Küçükçekmece ilçesindeki halı yıkama firmaları) firma adreslerini, firma adres haritar bilgileri, firma telefon - faks numaralarını, firma eposta adreslerini, firma galerilerini, firma bilgilerini, firma tanıtımlarını, firma yorumlarını okuyabilir, firmalara yorum yapabilirsiniz firma kampanyalarını takip edebilir ve kampanyalardan yararlanabilirsiniz.