Halı Yıkama Bul

Ay-sa Halı Yıkama

  • phone Tel: 212 672 4 666
  • web Site: www.aysahaliyikama.com* BANTLI SİSTEMDE YİNE ÖNLÜ ARKALI OLARAK İBADET EDİLECEK TEMİZLİKTE YIKAMASI YÜNLÜ BÖLGE 3 ARKA BÖLGEDE 2 KEZ OLACAK ŞEKİLDETOPLAMDA 5 TUR OLARAK YAPILIR.
* HALI TEMİZİLĞİNDE DERİNLEMESİNE YOĞUN TEMİZLİK UYGULANIR. ISLAK, NEMLİ, KİMYASAL BİR UYGULAMA YAPILMAZ. ÇEVREYE DUYARLI BİYOLOJİK VE TSE BELGELİ ÜRÜNLER KULLANILARAK BOL SUYLA TEMİZLİK ELDE EDİLİR.

Ay-sa Halı Yıkama İçin Müşteri Yorumları

account_circle
mode_edit
commentGönder


Başakşehir İlçesinde Bulunan Diğer Firmalar:
TÜRKİYE'deki halı yıkama firmalarını ve terarikçi firmaları il ve ilçelere göre sıralayabilir, (halı yıkama firmaları ve tedarikçi firmaları) istanbul (avr) şehrinde halı yıkama firmalarını, ilçelere göre sıralayabilir, (istanbul (avr) ilindeki halı yıkama firmaları) Başakşehir bölgesinde halı yıkama firmalarını, (Başakşehir ilçesindeki halı yıkama firmaları) firma adreslerini, firma adres haritar bilgileri, firma telefon - faks numaralarını, firma eposta adreslerini, firma galerilerini, firma bilgilerini, firma tanıtımlarını, firma yorumlarını okuyabilir, firmalara yorum yapabilirsiniz firma kampanyalarını takip edebilir ve kampanyalardan yararlanabilirsiniz.