0 kişi bu sayfayı ziyaret etti Firma Sorumlusu HD Halı & Koltuk Yıkama

Bu Firmayı Favorilere Ekle Favorilere Eklendi

Osmangazi / Bursa

Firma Hakkında

Uzun senelerden bu yana faaliyetlerine devam eden ve köklü bir firma olan HD Halı & Koltuk Yıkama, sektörün öncü isimlerindendir. Kaliteli hizmet, etkileyici temizlik ve hızlı teslimat ile öne çıkan HD Halı & Koltuk Yıkama, ekonomik fiyat politikasıyla da müşterilerini memnun eder. HD Halı & Koltuk Yıkama halı yıkama hizmeti tam anlamıyla müşteri beklentilerini karşılar. Virüs, leke ve bakterilere karşı kendi özel yöntemlerini kullanır ve halılarınızı en iyi şekilde temizler. Halı yıkama ve temizleme uygulamasından sonra halılarınızın renkleri karışmaz, halılarınız kuru bir şekilde teslim edilir, kir ve lekelerinden arındırılır. Halı yıkama hizmetleri ile sektöre yön vermeye devam eden HD Halı & Koltuk Yıkama, güvenilir, etkili ve kaliteli hizmetin diğer adıdır. HD Halı & Koltuk Yıkama’nın uyguladığı yıkama ve temizlik işlemlerinin ardından halınız ilk günkü gibi görünür.

Diğer Hizmetlerimiz

  • 0.00
  • Ortalama
Hizmet “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin vermiş olduğu puanların ortalaması”
0.00
Kalite “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin aldığı hizmet kalitesi için vermiş olduğu puanların ortalaması”
0.00
Fiyat “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin hizmetlerine karşılık fiyat değerlendirmesi için vermiş olduğu puanların ortalaması”
0.00

Yorum Ekle

E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacak !!!
Hizmet “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Kalite “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Fiyat “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Adınız:
E-Posta Adresi:
Yorumunuz
 
0 kişi bu sayfayı ziyaret etti Firma Sorumlusu HD Halı & Koltuk Yıkama