Halı Yıkama Bul
0 kişi bu sayfayı ziyaret etti Firma Sorumlusu Dizayn Halı Yıkama

Bu Firmayı Favorilere Ekle Favorilere Eklendi

Döseme Mah. Seyhan, Adana Seyhan / Adana

Firma Hakkında

Dizayn Halı Yıkama’nın sunmuş olduğu yıkama ve temizleme faaliyetleri, halınızın kullanım ömrünü artırırken diğer yandan hijyenik bir ortamda yaşamanızı mümkün kılar. Kaliteli deterjanlarımız ve güçlü makinelerimiz ile halılarınızı olağanüstü biçimde temizleriz. Dizayn Halı Yıkama, halı temizleme işlemleri sırasında sektörün en iyi ürünlerini kullanır. Halılarınızın temizliği için kullanılan bütün solüsyon ve şampuanlar organik içeriklidir. Bu da halınızın yıpranmasını engeller. Dizayn Halı Yıkama, halınızdaki bakterilerden, kalıntılardan ve kirlerden kurtulmanızı sağlamak amacıyla halınıza uyum sağlayan yıkama işlemleri uygular. Siz de firmamızdan halı temizliği talep edebilir, iş yerinizdeki ya da evinizdeki halıların tertemiz olmasını sağlayabilirsiniz. Ekonomik fiyat politikamız, işinin ehli personellerimiz, güçlü makine çeşitlerimiz ve kaliteli malzemelerimiz ile hep yanınızdayız!

Diğer Hizmetlerimiz

  • 0,00
  • Ortalama
Hizmet “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin vermiş olduğu puanların ortalaması”
0,00
Kalite “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin aldığı hizmet kalitesi için vermiş olduğu puanların ortalaması”
0,00
Fiyat “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin hizmetlerine karşılık fiyat değerlendirmesi için vermiş olduğu puanların ortalaması”
0,00

Yorum Ekle

E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacak !!!
Hizmet “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Kalite “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Fiyat “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Adınız:
E-Posta Adresi:
Yorumunuz
 
0 kişi bu sayfayı ziyaret etti Firma Sorumlusu Dizayn Halı Yıkama